Informačný seminár k výzve zameranej na výstavbu a rekonštrukciu materských škôl v obciach MRK

Informačno-poradenské centrum pre EŠIF

Ministerstvo vnútra SR, ako sprostredkovateľský orgán pre časť operačného programu Ľudské zdroje v spolupráci s Informačno-poradenským centrom v Prešove Vás pozýva na INFORMAČNÝ SEMINÁR k výzve zameranej na výstavbu a rekonštrukciu materských škôl v obciach s prítomnosťou MRK s kódom OPLZ-PO6-SC612-2019-2, ako aj k informovaniu o ďalších pripravovaných výzvach: prístup k pitnej vode, podpora sociálnych podnikov, podpora aktivít súvisiacich s procesom vysporiadavania pozemkov, rozšírenie kapacít základných škôl.

Termín konania: 12. februára (streda) od 09:30 do 13:00 h.

Miesto konania: Úrad Prešovského samosprávneho kraja,

Námestie Mieru 2, veľká zasadacia miestnosť 2. poschodie

Vašu účasť, prosím potvrďte najneskôr do 7. februára 2020 vyplnením online formulára.

Účasť na školení je bezplatná a účastníkom školenia bude zabezpečené občerstvenie.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese janette.dusanicova@minv.sk, alebo ipc@vucpo.sk.

Pozvánku s programom nájdete v prílohe

Publikované: 04.02.2020 / Aktualizované: 07.02.2020 HoreTlačiť