Námestie mieru 2, 080 01 Prešov, IČO: 37870475
  • Anglická verzia
  • Nemecká verzia
  • Francúzska verzia
  • Poľska verzia
  • Ruská verzia
  • Maďarská verzia
  • Ukrajinská verzia
  • Rusínska verzia
Textová verziaMapa stránkyTlačiť Odoslať RSS logo stránky youtubelogo portálu Twitterlogo portálu Facebook

 

 
Späť

Sociálne štipendium 2010/2011 - zoznam študentov

Vybraní študenti na sociálne štipendium v zahraničí za Prešovský samosprávny kraj na školský rok 2010/2011

 

Anglický jazyk

    1. Michaela Tomášová – SOŠ podnikania, Masarykova 24, Prešov
    2. Anna Mikulecová – SOŠ podnikania, Masarykova 24, Prešov
    3. Ľuboslava Kmecová – Gymnázium, Konštantínova 2, Prešov
    4. Erik Luterančík – SOŠ podnikania, Masarykova 24, Prešov
    5. Zuzana Gondžurová – Obchodná akadémia, Volgogradská 3, Prešov
    6. Vladimíra Lajtárová – Gymnázium, Študentská 4, Snina
    7. Soňa Patschová – SOŠ podnikania, Masarykova 24, Prešov
    8. Matúš Gič – Gymnázium, Študentská 4, Snina
    9. Adam Palko – Hotelová akadémia, Baštová 32, Prešov
    10. Patrícia Kristiňáková – Gymnázium, Dukelská 30, Giraltovce
    11. Ivana Kobylinská – Spojená škola T. Ševčenka, Sládkovičova 4, Prešov
    12. Angelika Brincková – Spojená škola T. Ševčenka, Sládkovičova 4, Prešov
    13. Martina Jeleňová – Stredná umelecká škola, Slavkovská 19, Kežmarok
    14. Michaela Vojteková – SOŠ podnikania, Masarykova 24, Prešov
    15. Ivana Peľová – Gymnázium, Študentská 4, Snina
    16. Dagmara Balogová – Gymnázium, Študentská 4, Snina
    17. Lenka Končárová – SOŠ podnikania, Masarykova 24, Prešov
    18. Barbora Hajduková – Stredná umelecká škola, Vodárenská 3, Prešov
    19. Katarína Kmeťová – Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad
    20. Júlia Chabadová – Hotelová akadémia, Baštová 32, Prešov

Nemecký jazyk

    1. Vladimír Čakurda – Hotelová akadémia, Štefánikova 28, Humenné
    2. Tea Ivanová – SOŠ podnikania, Masarykova 24, Prešov
    3. Katarína Sabolová – SOŠ podnikania, Masarykova 24, Prešov
    4. Miroslava Baranová – SOŠ podnikania, Masarykova 24, Prešov
    5. Bibiána Kožárová – Gymnázium, Komenského 13, Lipany

Ruský jazyk

    1. Peter Verešpej – Gymnázium JAR, Mudroňova 20, Prešov
    2. Kristína Sentalová – Gymnázium arm. gen. L. Svobodu, Komenského 4, Humenné

Francúzsky jazyk

    1. Marieta Zbojovská – Gymnázium JAR, Mudroňova 20, Prešov
Publikované: 04.05.2010 / Aktualizované: 28.02.2019 HoreTlačiť