7. zasadnutie (24. 08. 2010)

Dňa 24. augusta 2010 o 10.00 hod.

sa v malej zasadačke Obvodného úradu v Prešove, Námestie mieru č. 3 uskutoční

7. zasadnutie Zastupiteľstva Prešovského samosprávneho kraja

Program:

1. Otvorenie a voľba návrhovej komisie.
  2. Informatívna správa o plnení uznesení Zastupiteľstva PSK.
  3. Informatívna správa o vybavovaní sťažností a petícií v PSK za I. polrok 2010.
  4. Návrh na dofinancovanie realizácie aktivít definovaných ako nepredvídané práce v rámci implementácie projektov schválených v l. kole výzvy z Opatrenia 1.1 Infraštruktúra vzdelávania Regionálneho operačného programu.
  5. A/ Dodatok č. 2, ktorým sa menia Zásady odmeňovania poslancov PSK a členov komisií  – neposlancov.
    B/ Úprava odmeny pre podpredsedov PSK.
    C/ Úprava rozpočtu č. 3/PSK/2010 Prešovského samosprávneho kraja pre rok 2010.
  6. Správa o plnení rozpočtu PSK k 30. 6. 2010.
  7. Návrh VZN PSK č. 21/2010 o podmienkach poskytovania sociálnych služieb, určení sumy úhrady, spôsobe jej určenia a platenia a výkone opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately v zariadeniach sociálnych služieb a v zariadeniach sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately v zriaďovateľskej pôsobnosti PSK.
  8. A/ Úprava limitu úverovej linky na predfinancovanie projektov zo štrukturálnych fondov Európskej únie.
    B/ Stanovisko hlavného kontrolóra PSK k dodržiavaniu podmienok na prijatie návratných zdrojov financovania PSK.
  9. Návrh na vstup PSK do záujmového združenia právnických osôb Koalícia 2013+.
  10. Majetkové prevody nehnuteľného majetku PSK.
  11. Majetkové prevody nehnuteľného majetku PSK – prípady hodné osobitného zreteľa.
    11A/ Majetkové  prevody nehnuteľného majetku PSK - prípad hodný osobitného zreteľa.
    11B/ Majetkové  prevody nehnuteľného majetku PSK - prípad hodný osobitného zreteľa.
    11C/ Majetkové  prevody nehnuteľného majetku PSK - prípad hodný osobitného zreteľa.
    11D/ Majetkové  prevody nehnuteľného majetku PSK - prípad hodný osobitného zreteľa.
    11E/ Majetkové  prevody nehnuteľného majetku PSK - prípad hodný osobitného zreteľa.
    11F/ Majetkové  prevody nehnuteľného majetku PSK - prípad hodný osobitného zreteľa.
  12. Nakladanie akciových spoločností Spoločné zdravotníctvo, a. s. a Vranovská nemocnica, a. s., s nepeňažným vkladom.
  13. Plán a program zasadnutí Zastupiteľstva PSK.
  14. Rôzne.
  15. Interpelácie poslancov.
  16. Záver.

Ďalšie informácie k uskutočnenému zasadnutiu:

Oddelenie organizačné a registratúry

Kontakt: 051 / 70 81 311

TASR TV - Logo PSK - symbolický obrázok k záznamom živého vysielania Zastupiteľstva PSK

Publikované: 11.08.2010 / Aktualizované: 14.12.2010 HoreTlačiť